Počasí dnes-1 °C, zítra2 °C
Středa 6. prosince 2023  |  Svátek má Mikuláš
Bez reklam

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Prohlédněte si nejlepší byty v Olomouci zblízka. Chystá se Living Day

PR článek

První etapa rezidenčního projektu Šantovka living už slouží novým majitelům. Další čtyři domy jsou buď těsně před předáním svým budoucím vlastníkům, či ve fázi pokročilé výstavby. S ohledem na velký zájem šla do prodeje i čtvrtá etapa. Při té příležitosti připravila developerská skupina Redstone pro všechny zájemce originální prezentační akci, díky níž si mohou špičkové bydlení v rezidenční čtvrti v srdci Olomouce prohlédnout a detailně poznat. Akce s názvem Living day se odehraje na konci listopadu.

Kontakty na obchodní oddělení projektu Šantovka living
Martina Horáková
+420 737 057 498
horakova@santovkaliving.cz
Ing. Mgr. Eliška Kůstková
+420 736 255 435
kustkova@santovkaliving.cz

„Vnitřkem domu i bytu provedou naše prodejkyně, které zájemcům představí nejen ukázkový vzorový byt, ale také jeden z mnoha bytů v domě C1. Je to jedinečná příležitost si byty z blízka prohlédnout a zeptat se na veškeré dotazy týkající se našeho projektu,“ říká mluvčí developera Petr Hlávka.

O byty Šantovka living je na trhu velký zájem. Moderní bydlení v srdci Olomouce nabízí plnou občanskou vybavenost, skvělé dopravní spojení či energeticky úsporné technologie. Během Living Day provedou zájemce nejmodernějšími trendy v bydlení přímo externí dodavatelé, s nimiž developer dlouhodobě spolupracuje, jako jsou například Pearl Design, Vekra, IKEA nebo Kuchyně Sykora. Návštěvníkům zodpoví jakékoliv dotazy například ohledně podlah, interiérového designu, dveří a dalších detailů, které dohromady vytvářejí skvělé bydlení. 

Každého z hostů zde bude čekat welcome drink, s ohledem na adventní období půjde tentokrát o svařené víno a drobné občerstvení. Pro zabavení vašich ratolestí jsou připraveny i dětské vánoční dílničky, díky kterým pak budou mít rodiče prostor vše si v klidu projít.

Aby se mohly návštěvníkům prodejkyně naplno věnovat, doporučuje Redstone předem rezervovat čas návštěvy prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Speciální prezentační akce Living Day se odehraje v sobotu 25. listopadu v době od 10 do 16 hodin.

Hodnocení článku je 56 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky Olomouc, projekt, bydlení, REDSTONE REAL ESTATE, a.s., IKEA

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Prohlédněte si nejlepší byty v Olomouci zblízka. Chystá se Living Day  |  Společnost  |  Zprávy  |  Hanácká Drbna - zprávy z Olomouce a Olomouckého kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.