Počasí dnes-1 °C, zítra2 °C
Středa 6. prosince 2023  |  Svátek má Mikuláš
Bez reklam

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Víme, kde jsou nejlepší prostory pro firemní i soukromý vánoční večírek

PR článek

Hledáte ideální místo, kde chcete v Olomouci před koncem roku posedět s kolegy z práce, přáteli nebo blízkými? Nebo chcete pozvat všechny zaměstnance i s rodinami? Kde najdete dobré jídlo a pití a pohodovou atmosféru? Kde můžete bez problémů zaparkovat? Máme pro vás řešení. Zavedené a stylové restaurace Bistro Helen a Lobster Family restaurant v nejvyšším patře Galerie Šantovka vám připraví akce přesně tak, jak si je představujete.

Bistro Helen nabízí pronájem salonku (10-30 osob) v designovém prostředí se stěnou s živou zelení, výbornou kuchyni s originálními recepty, založenou na čerstvých a lokálních surovinách, cooking show s šéfkuchaři či zázemí pro prezentace. Podnik je proslulý také svými originálními chlebíčky a výbornými dezerty a koláči vlastní výroby. Pokud by vás bylo 40 až 60, můžeme po domluvě uzavřít i celé bistro.

Sousední Lobster Family restaurant má hned několik možností pronájmu – k dispozici jsou dva menší salonky, které se dají propojit (cca 20-25 lidí), prostor nejmodernějšího bowlingu v regionu s 18 drahami, část restaurace, nebo celý podnik. Nabízíme poctivě čepovaný Pilsner Urquell, kvalitní italskou a středomořskou kuchyni, cooking show s našimi šéfkuchaři, živou hudbu a cokoli dalšího, co pro vás budeme mít možnost udělat.

Podívejte se na naše stránky helen.cz a lobster-restaurant.cz, info najdete i na sociálních sítích nebo nám zavolejte a společně odladíme detaily vaší budoucí akce.

Kontakt na Lukáše Vrbu je 775 360 395.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky restaurace, recept, výroba, bowling, Plzeňský Prazdroj, a. s., salónek, Šantovka, Olomouc

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Víme, kde jsou nejlepší prostory pro firemní i soukromý vánoční večírek  |  Zprávy  |  Hanácká Drbna - zprávy z Olomouce a Olomouckého kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.