Počasí dnes7 °C, zítra10 °C
Středa 24. dubna 2024  |  Svátek má Jiří
Bez reklam

Vyhledávání

Nalezené články: "aukce"

Syn má poškozený mozek a nedožije se rána, řekli Tereze po porodu. Míša teď oslaví tři roky a mamince dává velkou sílu

Tereza Novotná je maminkou téměř tříletého syna Michaelka. Narodil se v 38. týdnu těhotenství. Po jeho příchodu na svět to vypadalo, že jde o zdravého chlapečka. Tato idyla ale vydržela jen pár hodin. Tereza se čtyři hodiny po porodu dozvěděla...

Stát s prodejem obrovské budovy v Olomouci opět neuspěl. Do aukce se nikdo nepřihlásil

Ani při pátém pokusu o prodej Hanáckých kasáren v centru Olomouce se nenašel investor pro rozlehlý komplex z první poloviny 19. století. Stát prostřednictvím svého úřadu nabízel nemovitost v elektronické aukci za vyvolávací cenu 248 milionů korun,...

Nový způsob pronájmu městských bytů. Olomouc zavádí elektronické aukce

Asi polovinu městských bytů, které se ročně uvolní, bude Olomouc zájemcům nabízet formou elektronické aukce. Uvedlo to město na svých webových stránkách. Vyvolávací cena nájemného městských bytů bude 150 korun za metr čtvereční.

Horní náměstí nebo Ladova? Olomouc jedná s poštou o koupi cenné nemovitosti

Ve snahách o prodej nemovitostí pokračuje Česká pošta v Olomouci a také v Prostějově. V krajském městě plánuje státní podnik prodat areál na Ladově ulici a také budovu na Horním náměstí. O historický palác v centru hanácké metropole mohou nyní...

O čtyři byty pro mladé rodiny nebo páry se bude v Olomouci poprvé losovat. Zájemců je šest

O první čtyři byty, které olomoucká radnice poskytne mladým rodinám nebo párům, se bude losovat. Zájem o pronájem mělo deset párů, podmínky stanovené městem však splnilo jen šest. Vůbec první losování za účasti notáře se uskuteční již tento týden na...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "aukce"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "aukce"

Nebyly nalezeny žádné profily.

aukce  |  Vyhledávání  |  Hanácká Drbna - zprávy z Olomouce a Olomouckého kraje

Můj profil Bez reklam

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.