Počasí dnes21 °C, zítra21 °C
Pondělí 20. května 2024  |  Svátek má Zbyšek
Bez reklam

Vyhledávání

Nalezené články: "aukce"

Stát vyhlásil šestou aukci Hanáckých kasáren. Cenu snížil skoro o 50 milionů

Aukci Hanáckých kasáren vyhlásil Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) už pošesté. Tentokrát ale minimální cenu snížil z 248 na 199 milionů korun. Nové kolo elektronické dražby je naplánováno na 21. a 22. května.

Budova České pošty v centru Olomouce jde do aukce. Radnice chce koupit spíše objekt v Hejčíně

Budova bývalé pošty na Horním náměstí v centru Olomouce jde do aukce. Po objektu původně pošilhávala olomoucká radnice, nyní se však soustředí spíše na objekt v Hejčíně, který Česká pošta rovněž prodává. Dražba domu v centru Olomouce se uskuteční v...

Olomouc spouští registraci k první elektronické aukci nájemního bydlení. Jde o byt na Žižkově náměstí

Olomoucká radnice spouští první elektronickou aukci o pronájem městského bytu. Registraci zájemců zahájí v pondělí, k mání je byt na Žižkově náměstí. Elektronická aukce proběhne na konci května, pravidla pronájmu městských bytů schválila na začátku...

Syn má poškozený mozek a nedožije se rána, řekli Tereze po porodu. Míša teď oslaví tři roky a mamince dává velkou sílu

Tereza Novotná je maminkou téměř tříletého syna Michaelka. Narodil se v 38. týdnu těhotenství. Po jeho příchodu na svět to vypadalo, že jde o zdravého chlapečka. Tato idyla ale vydržela jen pár hodin. Tereza se čtyři hodiny po porodu dozvěděla...

Stát s prodejem obrovské budovy v Olomouci opět neuspěl. Do aukce se nikdo nepřihlásil

Ani při pátém pokusu o prodej Hanáckých kasáren v centru Olomouce se nenašel investor pro rozlehlý komplex z první poloviny 19. století. Stát prostřednictvím svého úřadu nabízel nemovitost v elektronické aukci za vyvolávací cenu 248 milionů korun,...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "aukce"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "aukce"

Nebyly nalezeny žádné profily.

aukce  |  Vyhledávání  |  Hanácká Drbna - zprávy z Olomouce a Olomouckého kraje

Můj profil Bez reklam

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.