Počasí dnes22 °C, zítra26 °C
Neděle 16. června 2024  |  Svátek má Zbyněk
Bez reklam

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Restaurace Asado grill v centru Olomouce nabídne nové zážitky. Maso a oheň, nerozluční přátelé

PR článek

Nová restaurace Asado grill rozšíří nabídku kvalitního jídla a pití v samotném centru města Olomouce. Designový podnik s originálním otevřeným grillem a nezaměnitelnou atmosférou hostům nabízí pokrmy z čerstvých surovin podle sezónní nabídky. Restauraci najdete jako součást trojkonceptu OPERA na Horním náměstí, vchod je přímo z Horního náměstí nebo za veřejným parkovištěm na třídě Svobody.

Asado je styl stolování v Jižní Americe i způsob úpravy masa na grillu s dřevěným uhlím. „A právě grill je srdcem naší restaurace, kde připravujeme různé druhy masa, čerstvé ryby, mořské plody, zeleninu a další suroviny. Vše přímo před očima hostů,“ říká manažerka podniku Gina Lípová, která stála u zrodu konceptu restaurace. Ta chce nabízet vysokou kvalitu surovin, nápaditou práci kuchařů i profesionální servis pro hosty. Zkrátka dokonalý zážitek.

„Miluji oheň, který odpradávna dává pokrmům nezaměnitelnou chuť. Práce s masem a rybami, to je nekonečné množství kombinací a chutí. Sázím na jednoduchou přípravu s minimálním množstvím odpadu,“ popisuje filozofii kuchyně šéfkuchař Michal Duračka. Ten před současnou prací sbíral zkušenosti například v Německu nebo Velké Británii.

Výborné jídlo jde ruku v ruce se stejně dobrým pitím. Pochutnáte si na originální kávě, pečlivě vybraných vínech či poctivě načepovaném plzeňském pivu. Samozřejmostí je široká nabídka nealko nápojů, naší živé vody, domácích limonád a signature koktejlů.

Stylová restaurace s krytou zahrádkou plnou zeleně nabízí obědy, večeře a uvolněnou atmosféru pro rodinná setkání, pracovní oběd, firemní mítink nebo svatbu.

Olomouc se v posledních létech výrazně zapisuje do české gastromapy řadou kvalitních podniků. Restaurace Asado grill k tomu svým dílem zajisté také přispěje. Podnik je součástí skupiny Opera Gastro Group, kam patří také kavárna Caffe Opera a italské bistro Pizza & pasta.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Štítky Olomouc, restaurace, maso, Jižní Amerika, jídlo, Německo, Velká Británie, pokrm, pití

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Restaurace Asado grill v centru Olomouce nabídne nové zážitky. Maso a oheň, nerozluční přátelé  |  Společnost  |  Zprávy  |  Hanácká Drbna - zprávy z Olomouce a Olomouckého kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.