Počasí dnes-1 °C, zítra2 °C
Středa 6. prosince 2023  |  Svátek má Mikuláš
Bez reklam

Karlos Vémola jako speciální host. Podcast HanáJede chystá v Olomouci natáčení i s diváky

Nepřehlédnutelná postava českého MMA Karlos Vémola se stane hostem speciálního dílu podcastu HanáJede, který se bude živě natáčet v Olomouci. Bojovník přezdívaný Terminátor se právě z hanácké metropole vydal na cestu za sportovním úspěchem. Svůj příběh přiblíží příští týden také divákům přímo v olomouckém S-klubu coby host moderátora Lukáše Krbečka.

Mnozí ho obdivují, mnozí kritizují, ale zná ho téměř každý. Karlos Terminátor Vémola, rodák z olomouckých Hodolan, se stal důležitou personou českého sportu a celebritou. V závěru prosince čeká osobitého zápasníka náročný duel v kleci v pražské O2 areně, do nabitého přípravného programu ale zařadil také návštěvu Olomouce. Úterní večer 28. listopadu je vyhrazený veřejnému natáčení podcastu HanáJede v prostorách Sklubu.

VIDEO: Z Hodolan do světa hvězd. MMA zápasník Karlos Vémola přiblíží svůj příběh v celovečerním filmu

Extravagantní, kontroverzní, ale zejména úspěšný ve svém oboru. Neobvyklý životní příběh olomouckého rodáka a známého MMA bojovoníka Karlose Vémoly přiblíží nový film, který má v lednu 2024 zamířit do kin. Snímek vznikal více než deset let.

Od 19 hodin začne přibližně devadesátiminutová talkshow. „Chystáme pro diváky zajímavý společensko-kulturní zážitek. Myslím, že lidé se dozví spoustu jiných informací oproti tomu, co mohou běžně vidět v televizi,“ říká autor projektu HanáJede Lukáš Krbeček.

Už předem mohou zájemci pokládat olomouckému fighterovi dotazy online. Ty nejzajímavější otázky zodpoví Karlos Vémola přímo během natáčení podcastu.

Během večera se také diváci dočkají o soutěže o lukrativní ceny ve spolupráci s partnerem večera – olomouckou posilovnou Legends Gym.

Karlos Vémola se stane 85. hostem série rozhovorů HanáJede, které připravuje Lukáš Krbeček už tři roky. Jeho respondenty jsou úspěšní a inspirativní sportovci, umělci, zdravotníci i podnikatelé a další osobnosti z Olomoucka.

Na rozhovor s populárním Terminátorem jsou k dispozici vstupenky v internetovém předprodeji a kromě klasických lístků je připravená také varianta VIP, která garantuje místa v prvních dvou řadách a setkání s Karlosem Vémolou. „Jde o takzvané meet and greet, kdy budou moci diváci s Karlosem krátce pohovořit, vyfotit se, získat autogram a podobně,“ doplnil Krbeček.

Hodnocení článku je 20 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto OKTAGON MMA, HanáJede

Štítky Akce, rozhovor, podcast, HanáJede, Karlos Vémola, sport, MMA, Karlos, Terminátor, Olomouc

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Karlos Vémola jako speciální host. Podcast HanáJede chystá v Olomouci natáčení i s diváky  |  Společnost  |  Zprávy  |  Hanácká Drbna - zprávy z Olomouce a Olomouckého kraje

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.